KONST / Litografier / Färglitografi 9741383
nr 974 1383
Sten Dunér
(f. 1931), Sverige
Färglitografi, Sten Dunér (f. 1931), HC-upplaga, 14/20, signerad, 1990, motivet: 52x34
Sten Dunér, svensk målare född 1931.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 augusti 2015
kl 19:27:03
16/8 20:13:41